Informacja Administratora

Rok szkolny 2023/2024

• Podziękowanie dla Pani Kasi - mamy Uli z grupy "Biedronek" za poprowadzenie warsztatów krawieckich.
  • Podziękowanie dla Pani Kasi - mamy Uli  i dla Pani Oli - mamy Antka z grupy "Biedronek" za poprowadzenie skarpetkowych warsztatów świątecznych pod hasłem "Zajączek Wielkanocny"
  • Podziękowanie dla babci Adasia i mamy Antka z grupy "Biedronek" za udział w realizacji IV modułu projektu edukacyjnego "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury" pod hasłem Misiowy Zabawownik Międzypokoleniowy.
  • Dziękujemy mamie Tymona z grupy IV "Słoneczka" za ciasto z okazji Dnia Kobiet.
  • Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci na bal karnawałowy w przedszkolu.
  • Dziękujemy rodzicom Samuela i Leny z grupy IV "Słoneczka" za materiały do kącika plastycznego.
  • Dziękujemy mamie Tymka z grupy IV "Słoneczka" oraz Amelce (absolwentce naszego przedszkola) za czytanie dzieciom książek o tematyce świątecznej w przedszkolu.
  • Dziękujemy mamie Tomka z grupy IV "Słoneczka" za pomoc w zorganizowaniu spotkania z górnikiem z Kopalni Soli w Kłodawie na terenie przedszkola.
  • Dziękujemy rodzicom z grupy IV "Słoneczka" za udział w warsztatach świątecznych.
  • Dziękujemy rodzicom z grupy IV "Słoneczka" za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci na Bal Jesienny.
  • Dziękujemy rodzicom Julka i Anastazji z grupy IV za dynie do kącika przyrody.
  • Dziękujemy tacie Anastazji z grupy IV za podarowanie owoców dla dzieci.
  • Dziękujemy mamie Alicji z grupy IV "Słoneczka" za wzbogacenie kącika przyrodniczego o jesienne dary.
  • Dziękujemy tacie Nadii z grupy I "Pszczółki" za podarowanie owoców: jabłek, gruszek, śliwek i mandarynek dla dzieci z grupy.
  • Dziękujemy tacie Nadii z grupy I "Pszczółki" za wzbogacenie kącika przyrodniczego o dynie.
  • Dziękujemy mamie Szymona z grupy I "Pszczółki" za przyniesione pomoce dydaktyczne.
  • Dziękujemy mamie Alicji z grupy I "Pszczółki" za podarowanie serwetek dekoracyjnych.
  • Dziękujemy mamie Zuzanny z grupy I "Pszczółki" za podarowanie koszulek dla całego przedszkola.
  • Dziękujemy mamie Mikołaja i Bartusia z grupy II "Motylki" za wzbogacenie kącika przyrodniczego o dynie.
  • Dziękujemy mamie Mikołaja, Nadii, Tymka, Julka z grupy II "Motylki" za wzbogacenie poczęstunku z okazji Święta Dyni.
  • Dziękujemy mamie Bartka, Mikołaja, Oliwiera, Mateusza, Nadii, Amandy z grupy II "Motylki" za wzbogacenie poczęstunku z okazji Dnia Chłopca.
  • Dziękujemy tacie Mai z grupy I "Pszczółki" za podarowanie balonów na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.
  • Dziękujemy mamie Stasia z grupy I "Pszczółki" za podarowane kubeczki papierowe.
  • Dziękujemy rodzicom Karolka z grupy I "Pszczółki" za podarowane pomoce dydaktyczne.
  • Dziękujemy tacie Mai z grupy I "Pszczółki" za pomoc w dekoracji mikołajkowej.
  • Dziękujemy mamie Stasia z grupy "Motylki” za wykonanie sesji fotograficznej dla dzieci.